සුභ උපන්දිනයක් සුරිය

සුභ උපන්දිනයක් සුරිය සමාජ මාධ්‍යවල ජනප්‍රිය වීමට පටන් ගන්නේ රසිකයන් පිස්සු වැටීමෙනි

අද දකුණු සුපිරි තරුව වන සූරිය සිය 44 වන උපන්දිනය සමරයි. සිය වෘත්තීය ජීවිතය තුළ අමතක නොවන රංගනයන් කිහිපයක් ලබා දී ඇති නළුවා සැමට ආදරය කරයි. එමෙන්ම ඔහුගේ කැපවූ රසිකයන් ඔවුන්ගේ ප්‍රියතම තරුවගේ උපන් දිනය සැමරීම සඳහා සමාජ මාධ්‍යවල දැඩි ලෙස කතාබහට ලක්ව තිබේ.

සූරිය සූරිය සූරිය සුරියා සූරිය සූරිය සූරිය සූරිය

වසංගත කාලවලදී, රසිකයන් ඔවුන්ගේ තාරකාව පාහේ විශේෂ හැඟීමක් ඇති කිරීමට තීරණය කර ඇත. ඊයේ රාත්‍රියේ සිට පණිවුඩ සහ පැතුම් නළුවාගේ සමාජ මාධ්‍ය තුළ ගලා එයි. හැෂ්ටැග් – #HappyBirthdaySuriya ඊයේ රාත්‍රියේ සිට ජනප්‍රිය වී ඇත්තේ රසිකයන් දැනටමත් මිලියන 2.5 කට වඩා වැඩි වාර ගණනක් ට්වීට් කර ඇති බැවිනි. 

එපමණක් නොව, ඔහුගේ මීළඟ චිත්‍රපටය වන සූරායි පොට්රුගේ නිෂ්පාදකයින් පොරොන්දු වී ඇත්තේ නළුවාගේ උපන්දිනය වෙනුවෙන් විශේෂ ඉඟියක් ලෙස අද දින චිත්‍රපටයෙන් විනාඩියක ක්ලිපයක් නිකුත් කරන බවයි. මෙය ඔහුගේ සුභ පැතුම් වඩාත් උද්දීපනය කර ඇත.

සූරිය සූරිය සූරිය සුරියා සූරිය සූරිය සූරිය සූරිය

සූරියගේ මීළඟ චිත්‍රපටය වන සූරරායි පොට්රු, පළමු අඩු වියදම් ගුවන් මෙහෙයුම්කරුවන්ගෙන් එකක් වන එයාර් ඩෙකෑන් හි කපිතාන් ගෝපිනාත්ගේ ජීවිතය මත පදනම් වේ. චිත්‍රපටය මේ වසරේදී තිරගත වීමට නියමිතව තිබුණද, අගුලු දැමීම හේතුවෙන් 2021 ජනවාරි මාසයේදී චිත්‍රපටය නිකුත් කිරීමට නිෂ්පාදකයින් තීරණය කර තිබේ.

Recommended For You

About the Author: Editor