දෝනි සහ සුරේෂ් රයිනා ජාත්‍යන්තර පිටියෙන් සමුගනී – මලයාලම් සිනමා තරු වැළපෙයි

හිටපු ඉන්දීය නායක එම්.එස්. දෝනි සහ තුන් ඉරියව් ක්‍රීඩක සුරේෂ් රයිනා ජාත්‍යන්තර ක්‍රිකට් පිටියෙන් සමුගන්නා බව පසුගියදා නිවේදනය කළහ. එම්.එස්. දෝනි සිය නිල ඉන්ස්ටග්‍රෑම් පිටුව මගින් තම විශ්‍රාම යාම නිවේදනය කළේය.

සුරේෂ් රයිනා ද සිය නි ඉන්ස්ටග්‍රෑම් ගිනුම හරහා සටහනක් තබමින් තමා ද මහේන්ද්‍ර සිං දෝනි සමඟ එක්වීමට තීරණය කරන බව ප්‍රකාශ කළේය.

එම්.එස්. දෝනි සහ සුරේෂ් රයිනාගේ විශ්‍රාම යාම පිළිබඳ පුවත රට පුරා ක්‍රිකට් ලෝලීන්ට මහත් කම්පනයක් ඇති කළේය.

මලයාලම් සිනමාව සම්බන්ධයෙන් ගත් කල, ක්‍රිකට් ක්‍රීඩාවේ අනුගාමිකයන් වන මලයාලම් තරු, ඉතා කඩිනමින් තම සමාජ මාධ්‍ය ගිනුම් හරහා ප්‍රතිචාර දක්වමින් අදාළ තීරණය ගැන නැවත සලකා බලන මෙන් දෝනිගෙන් සහ රයිනාගෙන් ඉල්ලා සිටියහ.

මලයාලම් සිනමාවේ සුපිරි තරුව වන මොහාන්ලාල් සිය නිල සමාජ මාධ්‍ය පිටුවලට ගොස් කැප්ටන් කූල්ට සිය අනාගත උත්සාහයන් සඳහා සුබ පැතුම් එක් කළේය. සුරේෂ් රයිනා සහ එම්.එස්. දෝනිගේ ඡායාරූපයක් මොහාන්ලාල් බෙදා ගත්තේය.

ස්වයං පාපොච්චාරණය කළ රයිනාගේ පෙම්වතියක් වන ප්‍රිතිවිරාජ් සුකුමාරන්, එම්.එස්. දෝනි සහ සුරේෂ් රයිනා යන දෙදෙනාටම හැඟීම්බර සටහන් දෙකක් සිය නිල සමාජ මාධ්‍ය පිටුවල පළ කළාය. රයිනාගේ සුපිරි පිතිහරඹය තවදුරටත් ජාත්‍යන්තර ක්‍රිකට් පිටියේ දක්නට නොලැබෙන බවත්, දෝනි ඉන්දියාවෙන් බිහි වූ සුපිරිම කඩුලු රකින්නා බවත් ඇය ප්‍රකාශ කළාය.

filmbeat.com ඇසුරිණි – සටහන – තුෂාධවි

Recommended For You

About the Author: Editor